ibo

Sevgi Sohbet

2004 Yılından beri hizmet veren kaliteli sohbet odaları ile kullanıcılarına hizmet veren sohbet sitesidir.

duyuru

Duyurular

Yenilenen Web, sitemize istediğiniz yerden hızlı bir şekilde ister mobil ister netten erişebilirsiniz.

sevgi

Sohbet

Sohbet odalarımız üzerinden yeni insanlarla tanışabilir, onlarla chat yapabilir, Radyo dinleyebilirsiniz.

mail

Destek

Her konudaki istek ve şikayetlerinizi admin@sevgisohbet.com adresinden bize gönderebilirsiniz.

SEVGİSOHBET ÜYELİKSİZ SOHBET

Teknolojinin gelişmesi sayesinde üyeliksiz sohbet odaları da kendilerini geliştirmek noktasında etkili bir çalışmaya imzalarını atabilmektedir.

Kadınca Sohbet Odaları

Sohbet ve chat sitelerinin kullanıcıları olan kadın ve erkekler diğer kullanıcılarla istedikleri gibi konuşabilirler. Sohbet ve chat sitelerinde genellikle kadın-erkek konuşması olduğu düşünülür. Flört sohbetleri ve sevgili bulmak için sohbet ve chat sitelerinin kullanılması olağandır. Ancak elbette istisnalar da vardır. Kadın-kadın yada erkek-erkek sohbetleri olmayacak diye bir kural yoktur. Aynı cinsiyette insanların konuşmaları gayet doğaldır. Kadınca sohbet veya erkekçe sohbet etmek isteyebilirler. Sohbet sitelerinde konuşma konuları Sohbet ve chat sitelerinde su konular konuşulamaz diye bir kural listesi yoktur. Her kullanıcı istediği kişiyle istediği konuyu konuşabilir. Örneğin bir kadın güzellik tüyoları almak istiyor olabilir. Veya farklı kadınların bakım sırlarını öğrenmek istiyor olabilir. Bu konuları konuşmak için elbette bir erkekle değil bir kadınla konuşmak isteyecektir. Bazı kadınsal dertlerini, sıkıntılarını paylaşabileceği bir kadın arkadaşı olsun istiyor olabilir. Bu durumda bir kadın kullanıcı ile tanışarak arkadaşlığını ilerletmek isteyebilir. Cinsiyet sohbetleri Sohbet ve chat sitelerinde kadın rumuzlarına genelde erkek rumuzlu kullanıcılar ilgi gösterir. Flört, sevgili olma durumu ya da cinsel sohbet arayan beyler kadın rumuzlu kullanıcılara özellikle yazar. Ancak kadınlar istemezse karşılık vermeyebilirler. Bu her kullanıcının kendi kontrolündedir. Kadın ya da erkek tüm kullanıcılar istedikleri kişiye cevap verebilir. İstemediklerine de cevap vermeyebilir. Buna kimse karışamaz. Kadınlar erkeklerle, kadınlar kadınlarla ve erkekler erkeklerle istedikleri kadınca sohbet yapabilirler. Karşı cinslerinden ya da hemcinslerinden arkadaş bulabilirler. Bu arkadaşlığı gerçek hayata taşıyabilirler. Bu sohbetlerin tüm sorumluluğu kullanıcılara aittir.

Site Haritası Mynet Sohbet - İslami Sohbet - Bedava Sohbet - Zurna Sohbet - Kelebek Sohbet - Cinsel Sohbet - Mobil Sohbet - Canlı Sohbet - Ankara Chat Odaları - Ankara Chat Siteleri - Ankara Sohbet Siteleri - Canlı Chat Odaları - Canlı Chat Siteleri - Canlı Sohbet Siteleri - Chat Odaları - Chat Odası - Chat Siteleri - Dini Chat Siteleri - Dini Sohbet Odaları - Dini Sohbet Siteleri - İslami Sohbet Odaları - istanbul sohbet siteleri - izmir chat siteleri - Kaliteli Chat Odaları - Kaliteli Chat Siteleri - Kaliteli Sohbet Odaları - Mobil Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - TR Sohbet Odaları - Ücretsiz Chat Odaları - Üyeliksiz Chat Odaları - Üyeliksiz Chat Siteleri - Üyeliksiz Sohbet Odaları - İnternet Sohbet Odaları - İlkeli Sohbet Odaları - İl İl Sohbet - Bedava Sohbet - Bagla Sohbet - İnci Sohbet Odaları - İnc Sohbet Odaları - İspanya Sohbet - İtalya Sohbet - Kadınca Sohbet - Kadınlarla Sohbet - Kadın Sohbet - Kalbim Sohbet - Kariyer Sohbet - Karşılıklı Sohbet - Kastamonu Sohbet - Keyifli Sohbet - Kendimle Sohbet - Kıbrıs Sohbet - Kitap Sohbet - Fransa Chat Sohbet - Kızlarla Sohbet - Kocaeli Sohbet - Kolay Sohbet - Konak Sohbet - Koyu Sohbet - Laf Sohbet -