ibo

Sevgi Sohbet

2004 Yılından beri hizmet veren kaliteli sohbet odaları ile kullanıcılarına hizmet veren sohbet sitesidir.

duyuru

Duyurular

Yenilenen Web, sitemize istediğiniz yerden hızlı bir şekilde ister mobil ister netten erişebilirsiniz.

sevgi

Sohbet

Sohbet odalarımız üzerinden yeni insanlarla tanışabilir, onlarla chat yapabilir, Radyo dinleyebilirsiniz.

mail

Destek

Her konudaki istek ve şikayetlerinizi admin@sevgisohbet.com adresinden bize gönderebilirsiniz.

SEVGİSOHBET ÜYELİKSİZ SOHBET

Teknolojinin gelişmesi sayesinde üyeliksiz sohbet odaları da kendilerini geliştirmek noktasında etkili bir çalışmaya imzalarını atabilmektedir.

İnci Güvenli Sohbet Odaları

İnternet üzerinden online sohbet yapacaksanız ilk önce düşündüğünüz detay güvenli olup olmadığıdır. Öncelikle kimse sohbet ve chat sitelerini kullandığının bilinmesini istemez ve kendini gizler. İnci sohbet odaları ve güvenli sohbet için güvenlik esastır. Kendi kişisel ve özel bilgilerinizi istemez. Banka ve kredi kartı bilgilerinizi istemez. Sizden kişisel ve özel bilgilerinizi veya banka ve kredi kartı bilgilerinizi isteyen kadın ya da erkek kullanıcı varsa bunları site yönetimine bildirebilir ve engelleyebilirsiniz. Güvenlik Neden Gerekli? İnternet üzerinden çok fazla dolandırıcılık haberleri gelmektedir. Yalancı ve sahtekar insanlar online sohbet eden temiz kalpli insanların sağ duygularını kullanarak kişisel bilgilerini ele geçirmektedir. Bu kişisel bilgilerle online sohbet ve chat sitesi kullanıcılarına şantaj yada tehdit yoluyla istediklerini ele geçiren dolandırıcıların sayısı hiç de az değildir. Bu yüzden asla kişisel bilgilerinizi vermeyin. Banka ve kredi kartı bilgilerinizi vermeyin. İnatla isteyen erkek yada kadın online sohbet ve chat sitesi kullanıcılarını site görevlilerine şikayet edin ve engelleyin. Yeni Kişiler Tanıyın Sizin için güvenli bir online sohbet ve chat ortamı sunan inci sohbet odaları güvenli sohbet yeni kişiler tanırken kendinizi tehlike içinde kalmanıza izin vermez. Rumuz ve şifre belirleyerek üyelik prosedürlerini tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk ve sıkıntı yaşamanız durumunda site görevlileri her zaman sizin yanınızdadır. Kendiniz de sizi rahatsız eden kişiyi engelleyebilirsiniz. Böylece sizi bir daha rahatsız edemez.

Site Haritası | Site Haritası Liste İslami Sohbet - Bedava Sohbet - Zurna Sohbet - Kelebek Sohbet - Cinsel Sohbet - Mobil Sohbet - Canlı Sohbet - Ankara Chat Odaları - Ankara Chat Siteleri - Ankara Sohbet Siteleri - Canlı Chat Odaları - Canlı Chat Siteleri - Canlı Sohbet Siteleri - Chat Odaları - Chat Odası - Chat Siteleri - Dini Chat Siteleri - Dini Sohbet Odaları - Dini Sohbet Siteleri - İslami Sohbet Odaları - istanbul sohbet siteleri - izmir chat siteleri - Kaliteli Chat Odaları - Kaliteli Chat Siteleri - Kaliteli Sohbet Odaları - Mobil Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - TR Sohbet Odaları - Ücretsiz Chat Odaları - Üyeliksiz Chat Odaları - Üyeliksiz Chat Siteleri - Üyeliksiz Sohbet Odaları