ibo

Sevgi Sohbet

2004 Yılından beri hizmet veren kaliteli sohbet odaları ile kullanıcılarına hizmet veren sohbet sitesidir.

duyuru

Duyurular

Yenilenen Web, sitemize istediğiniz yerden hızlı bir şekilde ister mobil ister netten erişebilirsiniz.

sevgi

Sohbet

Sohbet odalarımız üzerinden yeni insanlarla tanışabilir, onlarla chat yapabilir, Radyo dinleyebilirsiniz.

mail

Destek

Her konudaki istek ve şikayetlerinizi admin@sevgisohbet.com adresinden bize gönderebilirsiniz.

ANKARA CHAT SİTELERİ

Sohbet etmek herkesin temel ihtiyaçlarından birisidir. İnsanlar konuşarak anlaşır sözünü de hatırlamak lazımdır. Günlük yaşantımızda sohbet edebileceğimiz kişi sayısı o kadar azdır ki! Şöyle bir etrafınıza bakının ve saymaya başlayın.

İnternette Yapılan Sohbetler

Ama şunu da unutmayın. Sohbet etmek demek; havadan sudan dediğimiz boş laflar değildir. Gerektiği zaman sinemadan, spordan, siyasetten, özel yaşantımızdan, sorunlarımızdan ve üzüntülerimizden bahsedebileceğimiz kişilerle yapılan sonuç odaklı konuşmalara sohbet denilir. Yakın çevremizde bu konuşmaları yapabileceğimiz insan sayısı oldukça azdır. Bu azlığı çok hale getirmek gerekir. Çünkü insanın çevresinde ne kadar arkadaşı olursa, kendini o kadar değerli hisseder. İnsan sevinçlerini anlattıkça daha mutlu olur, üzüntülerini anlattıkça rahatlar. Yakın çevremizden bu bakımdan tatmin olamıyorsak, bizi anlayacak ve dinleyecek başka dostlara ihtiyacımız var demektir. Bunu da internet dünyasında sıklıkla başvurulan bir yöntem olarak chat sitelerinde bulabiliriz. Ankara chat siteleri bunlara bir örnektir. Buralarda istediğimiz sayıda arkadaşımız olabilir. Bunlar Türkiye’nin her yerinden olabilirler. Bu sitelerde yazışmak için kilometrelerin önemi yoktur. Önemli olan kafa yapımıza uygun, gerçekten sohbet edebileceğimiz kişileri bulmak ve onlarla iletişime geçmektir. Burada yapılan sohbetler insanı rahatlatır. Bir psikologa gittiğinizi düşünün. Nasıl ki orada sizin için önemli olan konuları anlatıyorsanız, burada da ona benzer konuşmalar yapıp rahatlamanızı sağlayabilirsiniz. Ankara chat siteleri aracılığı ile bu mümkün olmaktadır.

Chat Sitelerinde Kurulan Dostlukların Önemi

Buralarda kurulan dostluklar bir ömür boyu sürebilir. Tanıştığınız kişilerle ortak yönleriniz benzeşiyorsa, arkadaşlığınızı devam ettirebilirsiniz. Benzeşmiyorsa bitirebilirsiniz. Bu tamamen sizin kararınıza bağlı bir durumdur. Sevmediğiniz ya da sizi rahatsız eden durumlar olursa; bunu site yöneticisine bildirebilirsiniz. Yani buralar güvenli yerlerdir. Siz istemediğiniz sürece hiçbir şey olmamaktadır. Ankara chat siteleri içinde bulunan kişiler tamamen gerçek kişilerdir. İsterseniz kendi isminizle, isterseniz bir rumuz belirleyerek siteye giriş yapabilirsiniz. Önemli bir konuyu unutmamak gerekir. Siz karşınızdakine ne kadar net olursanız, o da size karşı aynı tavrı sergileyecektir. Yalan söyleyerek ya da karşınızdakini kandırarak, sohbet etme amacını gütmüş olmazsınız. Sadece o an farklı bir şeyler yapmış olursunuz o kadar. Dostlukların kalıcı ve devamlı olabilmesi için kendinizi iyi ifade edebiliyor olmanız gerekir. Böylelikle size uygun olan arkadaş grubunuzu kurabilirsiniz. Gerektiğinde şakalaşıp gülüp eğlenirsiniz, gerektiğinde dertlerinizi anlatıp bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Bu karşılıklı olarak güçlü bir bağ kurulmasıyla oluşacak olan bir duygudur. Ankara chat siteleri bütün bunlar için uygun bir yer olmaktadır.

Chat Sitelerinde Neler Yapılabilirsiniz?

Bu sitelerde yazışarak konuşabilirsiniz. Sohbeti ilerlettiniz ve o kişiyi görmek istediğinizde kamera ile konuşabilirsiniz, ya da mikrofon ile sesli konuşabilirsiniz. Bütün bunlar ilerleyen zamanlarda belli bir güven duygusunu hissettiğinizde kendiliğinden olacak şeylerdir. Çünkü yazışarak belli bir dönem geçirdiğiniz kişiyi görmek, size artı bir güven duyusu daha aşılamış olacaktır. Ankara chat siteleri üyeleri ile sesli ya da görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bu sitelere giriş yaptığınızda sohbetten hariç, arkadaş grubunuzla oyunlar oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Sitenin kendine ait olan radyosunu dinleyebilir, diğer arkadaşlarınıza sıradaki parçayı gönderebilirsiniz Gayet eğlenceli bir atmosferde keyifli vakit geçirmek için buraya gelebilirsiniz. Bunlardan başka; sizin yapmış olduğunuz işe benzer başka meslektaşlarınız da olacaktır. İşinizle ilgili fikir alış verişinde bulunabilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz. Karşılıklı yapacağınız münazaralar sonucunda belki de işinizle ilgili olarak da çözüm yolları bulabileceksiniz. Ya da iş bağlantısı kurup, ürünlerinizi anlatıp satış bile yapabilme durumunuz da olabilir. Chat sitelerinde bütün bunlardan başka evlenmeyi düşünüyor ve bunu yakın çevrenizde bulamıyorsanız; burada gönlünüze göre biriyle de tanışabilirsiniz. Hayatınızın erkeği ya da kadını başka bir şehirde olabilir. Hayatınıza anlam katacak olan o kişiyle tanışıp, ileriye dönük bir beraberlikte planlayabilirsiniz. Sizin yarım elmanız belki de Ankara chat siteleri içindedir de sizin haberiniz yoktur. Denemeden siteye giriş yapmadan bunu asla bilemeyeceksiniz.

Chat Sitelerinde Neden İnsanlar Dertlerini Anlatır?

İnsanlar kendileriyle ilgili sıkıntıları yakın çevresindeki insanlara anlatmakta genelde zorlanır. Bunun bazı nedenleri vardır. Anlatacağınız kişi sizin istemediğiniz üçüncü bir kişiye özel sırlarınızı söylüyor olabilir. Bu da sizin doğal olarak hoşunuza gitmez. Siz isteseydiniz diğer kişiye de söylerdiniz, öyle değil mi? Bundan başka; sıkıntınızı bildiğiniz birine anlatmakta çekinebilirsiniz. Sizi yargılar ya da ayıplar diye düşünebilirsiniz. Bütün bunlardan dolayı yakınızda olan kişilere içimizi dökmek tercih edilen bir yöntem değildir. Verimli sonuçlar da doğurmaz. Bunun yerine Ankara chat siteleri içindeki bir arkadaşınıza üzüntülerinizi, dertlerinizi, sırlarınızı anlatabilirsiniz. Çünkü onun dedikodu yapma gibi bir durumu yoktur. Sizin yakınlarınıza anlatma gibi bir durumu da bulunmamaktadır. Sizi yargılama ve ayıplama ihtimali de olmayacaktır. Bunları yapmamasının nedeni; o da sırlarını size anlatacaktır. Sizin yaptığınız gibi o da üzüntülerini sizinle paylaşacaktır. Psikolojide bir gerçek vardır. Onu da unutmamak gerekir. İnsanlar hiç tanımadıkları birine içini daha rahat dökebilirler. Utanmadan sıkılmadan anlatılan sorunlar, o an için çare odaklı olmayabilir, ama rahatlarsınız. Belki de size verilen fikirlerle hayatınıza farklı yönler de verebilirsiniz. Bir otobüs yolculuğunu düşünün. Yanınıza hiç tanımadığınız birisi muhakkak oturmuştur. Aynı yolu paylaştığınız sürece sizinle sohbet etmesi, belki de kızından, oğlundan ya da anne ve babasından bahsediyor olması; o kişinin daha rahat bir şekilde içindekileri yanındaki kişiye anlatması yaşanmış bir olaydır. Bu örneği hayatınızda birkaç defa yaşamış olmalısınız. O yüzdendir ki; insanlar konuşma dertleşme ihtiyaçlarını yakınındaki akrabasıyla yapmak yerine uzaktaki bir dostuyla yapmayı tercih etmektedir. İşte Ankara chat siteleri içinde bulunan dostluklar hem eğlenmek hem de dertleşmek üzerine kurulur. Sizin ihtiyacınız olan her şey karşı taraf için de temel bir ihtiyaçtır.

Ankara Chat Sitelerine Giriş

Chat sitelerine giriş yapmak oldukça kolaydır. Ankara chat siteleri diye arama motoruna yazarsınız, karşınıza çıkan yerlerden istediğinizi tıklarsınız. Bazı chat siteleri üyelik istemekte olup bazılarına üye olmadan doğrudan giriş yapabilirsiniz. Bu siteler genellikle ücretsizdir. Sizden herhangi bir ücret talep etmezler. Kendinize ait olan bir rumuz ve şifre belirlersiniz ve hemen sitenin salonunda kendinizi bulursunuz. Bundan sonra nemi yapmanız gerekiyor? Sitenin salonunda birçok rumuz veya isim göreceksiniz. Herkesin göreceği genel mesajlar da yazabilirsiniz. Kişilere özel mesajlar da atabilirsiniz. Sadece ‘’merhaba’’ bile yazsanız, kimse size neden bana yazdınız demez. Buralarda arkadaşlıklar temel alınır. Normal hayatta yolda yürürken birisine ‘’merhaba’’ derseniz size ters cevap verebilir. Ya da deli midir nedir de diyebilir. Yolda yürürken karşılaşacağınız durum farklıdır, sitede karşılaşacağınız durum farklıdır. O yüzden chat sitelerinde rahat olabilirsiniz. Kimse size kızmaz, terslemez, kötü bir şey söylemez. Sadece siz terbiye sınırlarını aşmadığınız sürece tabiki. Bütün bunlardan anlaşılacağı gibi Ankara chat siteleri güvenli ve eğlenceli yerlerdir. İstediğiniz kadar arkadaşınız olabilir. Arkadaş çevreniz genişleyebilir. Çok fazla dışarıya çıkmayı sevmiyor olabilirsiniz. O yüzden de arkadaş edinmeniz kolay olmayabilir. Ama burada öyle bir şey söz konusu değildir. Bilgisayarınız ya da akıllı telefonunuz varsa istediğiniz zaman ve saatte siteye giriş yaparak, birçok kişi ile konuşabilirsiniz. Arkadaşlıklar da öyle değil midir? İhtiyacınız olduğunda yanınızda olmaları gerekmez mi? İşte burası böyle bir yerdir. İsterseniz gülün eğlenin, isterseniz dertleşin anlatın. Sitemize gelin bütün bu duyguları canlı olarak yaşayacaksınız.

Kategorileri: Site Haritası | Site Haritası Liste İslami Sohbet - Bedava Sohbet - Zurna Sohbet - Kelebek Sohbet - Cinsel Sohbet - Mobil Sohbet - Canlı Sohbet - Ankara Chat Odaları - Ankara Chat Siteleri - Ankara Sohbet Siteleri - Canlı Chat Odaları - Canlı Chat Siteleri - Canlı Sohbet Siteleri - Chat Odaları - Chat Odası - Chat Siteleri - Dini Chat Siteleri - Dini Sohbet Odaları - Dini Sohbet Siteleri - İslami Sohbet Odaları - istanbul sohbet siteleri - izmir chat siteleri - Kaliteli Chat Odaları - Kaliteli Chat Siteleri - Kaliteli Sohbet Odaları - Mobil Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - TR Sohbet Odaları - Ücretsiz Chat Odaları - Üyeliksiz Chat Odaları - Üyeliksiz Chat Siteleri - Üyeliksiz Sohbet Odaları